Zábavnější a obsáhlejší než Origins: Takový bude nový Assassin's Creed Odyssey

Nový díl Assassin's Creed má údajně nabídnout mnohem více obsahu než předešlý díl.

Assassin's Creed Oddysey

Assassin's Creed Oddysey FOTO: Uplay

Assassin's Creed Origins byl opravdu obrovský. Nabídl rozmanitou mapu plnou rozličných aktivit v podobě vyhlazování nepřátelských oblastí, řešení hádanek a také vedlejších úkolů, z nichž některé zabraly i hodinu či dvě. Nám pokoření nejnovějšího pokračování ukouslo něco kolem 70 hodin času, což je dosavadní rekord, který jsme v této sérii zaznamenali.

Už tato čísla jsou obrovská, ale vězte, že Odyssey půjde ještě dál. Prozradil to ředitel projektu Scott Phillips v rozhovoru pro Game Informer. Podle jeho slov bude samotná mapa větší a hlavně narvaná obsahem: „Je tu opravdu hodně věcí k prozkoumávání, prohledávání a objevování," sdělil.

Je to sice jen náš subjektivní názor, ale myslíme si, že sérii spíše seděl zajetý model akční adventury, který jste měli po deseti hodinách dokončený. Příběh byl svižný, vedlejší aktivity dostatečně zábavné a hráč byl neustále napjatý, co bude dál. Tento pocit jsme v 30 hodinovém dobrodružství zkrátka postrádali...

Zdroj: Game Informer

Pořad Behind the Odyssey - epizoda 2 (3:00) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zábavnější a obsáhlejší než Origins: Takový bude nový Assassin's Creed Odyssey

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.