Rainbow Six Siege bude opět zdarma

Naskočíte do rozjetého vlaku a vyzkoušíte si tuto multiplayerovou pecku?

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege FOTO: Ubisoft Entertainment

Pokud jste ještě poslední díl ze série Rainbow Six nezkoušeli, tak budete mít skvělou příležitost už za pár dní. Ubisoft totiž oznámil, že jejich hra bude dostupná zcela zdarma od 16. srpna až do pondělí 20. srpna na Uplayi. To je dostatek času na osahání základních mechanik a případné zakoupení hry ve slevě.

Na konzoli začne akce s několikahodinovým předstihem, počítačoví hráči si ale už zítra budou moci začít dopředu stahovat soubory s hrou. Pakliže tedy máte pomalý internet a báli jste se, že místo víkendového hraní budete stahovat, tak rozhodně nemusíte mít strach.

Speciální nabídka se bude překrývat s dlouho očekávaným turnajem s názvem Rainbow Six Major championship. V něm se v Paříži utká 16 týmů o celkový prize pool 350 tisíc dolarů. V porovnání s většími e-sportovými "hráči" jako je PUBG, Fortnite, Dota, CS:GO, League of Legends či Rocket League nejde o kdovíjak úchvatnou částku, i tak se ale jedná o příjemnou sumu.

Trailer k nadcházejícímu šampionátu ve hře Rainbow Six: Siege (0:58) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rainbow Six Siege bude opět zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.