PS4 exkluzivita Let It Die zamíří i na PC

Původně exkluzivní titul rozšíří nabídku her na PC.

Let It Die

Let It Die FOTO: www.letitdiegame.com

Původně PlayStation 4 exkluzivita otevře své brány i PC hráčům. Podle oznámení samotných vývojářů se tak stane už letos na podzim, nejpozději do konce letošního roku.

Hra bude úplně zdarma a nabídne několik zajímavých prvků. Jedním z nich je permanentní smrt. Pokud tedy zemřete, vrátíte se na počáteční bod a přijdete o veškerou svoji výbavu. Tu budete moci získat zpátky soubojem se svým padlým já, které bude ovládat jiný hráč.

Pokud jste o této hře ještě nikdy neslyšeli, tak vězte, že nejde o žádnou neznámou bezduchou mlátičku. Tento kousek je na PS4 poměrně populární, protože od svého vydání zaznamenal už čtyři miliony stažení.

Trailer k Let It Die (1:16) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: PS4 exkluzivita Let It Die zamíří i na PC

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.