Příběhu není nikdy dost! DOOM Eternal dostane singleplayerové DLC

Pokud vám základní hra nebude stačit, budete moci počet nahraných hodin rozšířit v připravovaném DLC.

DOOM Eternal

DOOM Eternal FOTO: PC Gamer

Včera jste si v našem článku mohli přečíst všechny informace, které jsme se na QuakeConu o Doom Eternal dozvěděli. Díky Polygonu a jejich rozhovoru s kreativním ředitelem Marty Strattonem jsme ale dostali další zajímavé informace ohledně obsahu po vydání.

„Jsme rádi, že lidé neustále hrají naši hru. Dvacet průchodů kampaní, speedrunny, vylepšování zbraní na maximální úroveň a tak dále. A my jim chceme dát ještě více důvodů k návratu, ať už v podobě Invazí, nebo DLC. Je to pro nás opravdu důležité."

Invaze bude nový mod, který umožní hráčům "nabourat se" do kampaní jiných hráčů a v těle démonů se je snažit zastavit. To je rozhodně zajímavá novinka, co myslíte?

Zdroj: Polygon.com

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Příběhu není nikdy dost! DOOM Eternal dostane singleplayerové DLC

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.