Vývoj Titanfall 2 potvrzen. Nově vyjde i na PlayStation 4

Konečně jsme se dozvěděli, proč Electronic Arts a Respawn Entertainment dělají v poslední době kolem Titanfallu takový rozruch. Na BAFTA Game Awards totiž oficiálně oznámil pokračování, spoluzakladatel studia Vince Zampella.

Titanfall

Titanfall FOTO: Respawn Entertainment

„Takže pracujeme na pokračování. Zatím nemáme žádný oficiální název, ale pracuje se na tom. Také máme ještě jeden tým, který experimentuje s menšími hrami,“ řekl Zampella v rozhovoru pro IGN.

Jedna z novinek v Titanfall 2 by mělo být to, že se bude jednat o multiplatformní hru, takže se ji dočkají i hráči na PlayStation 4. Příběh by se měl neustále točit okolo války IMC s rebely. O zbytku zatím Zampella mlčel, dodal jen, že by rád viděl stejný model DLC, jak je v Evolve, tedy mapy zdarma, aby se herní komunita nerozdělovala.

„Myslím si, že je to skvělý způsob, jak to udělat. Mapy vydávané v placených DLC zbytečně rozdělují komunitu, díky tomu je těžší najít ve hrách spoluhráče,“ dodal Zampella.

O Titanfall 2 se snad dozvíme více na E3, která se nezadržitelně blíží. Zatím můžeme říct, že vyjde na PC, Xbox One a nově i na PlayStation 4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vývoj Titanfall 2 potvrzen. Nově vyjde i na PlayStation 4

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.