Tohle umí jen Rockstar Games! Podívejte se na skvělé záběry z Red Dead Redemption 2

Měsíce čekání jsou za námi! Rockstar Games nám konečně ukázali očekávané záběry z hraní Red Dead Redemption.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 FOTO: Rockstar Games

Úmorné čekání je konečně u konce! Po řadě screenshotů a trailerů jsme se konečně dočkali plnohodnotného gameplay videa, ve kterém nám tvůrci představují zdejší svět a jeho možnosti.

Všechno okolo vás žije, vypadá to parádně a hlavně to dává smysl. Těšit se tedy můžeme na živý svět plný zajímavých událostí, které ovlivníme jen a pouze vlastními rozhodnutími. Je tedy jen na nás, jestli z hlavního hrdiny Arthura Morgana uděláme padoucha, nebo hodného Američana.

Už z prvních obrázků a trailerů bylo jasné, že Red Dead Redemption 2 bude graficky pokročilým titulem, ale až teď naplno vynikla jeho krása. Ve videu můžeme vidět nádherné hory, povedenou hru světla, přírodu i pokročilé animace postav.

Svět ale nebyl jediným tématem, které byly v šesti minutách záběrů nakousnuty. Slovo přišlo i na Arthurovy parťáky. Ty se sdružují v táboře, kde si s nimi můžete popovídat, budovat dobré vztahy a díky tomu odhalovat skrytá tajemství rozesetá po celé mapě. Nebo si jen můžete sednout ke stolu a rozdat si to v partičce pokeru s ostatními členy bandy...

Než si konečně tuto hru pořádně osaháme, můžeme se těšit na další videa podobného střihu, která nám zdejší mechaniky představí ještě podrobněji. To další se zaměří na tzv. Dead Eye systém, jenž na chvíli zpomalí čas během boje a dá nám tak možnost efektivně postřílet co největší množství nepřátel.

Jak už asi víte, ani druhý Red Dead Redemption zatím není oznámený na PC. 26. října se tedy dočkají jen majitelé konzolí PlayStation 4 a Xbox One.

První gameplay záběry z Red Dead Redemption 2 (6:05) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tohle umí jen Rockstar Games! Podívejte se na skvělé záběry z Red Dead Redemption 2

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.