Zmrtvýchvstání se povedlo! O No Man's Sky je zájem na Twitchi i na YouTube

Dva roky bídy dokázali tvůrci hodit za hlavu a nyní si užívají zaslouženého úspěchu.

No Man's Sky

No Man's Sky FOTO: Reprofoto Twitter

Kdo by to byl ještě před několika měsíci řekl, že se No Man's Sky povede takový návrat. V červnu tohoto roku byl průměrný počet hráčů v jeden den na tisícovce, o měsíc později se čísla razantně změnila. V červenci si průměrně zahrálo více než 14,5 tisíce hráčů denně, a za posledních 30 dní průměr vyletěl na nevídaných 27 824 hráčů.

Obroda se povedla i YouTubu a Twitchi. Na prvně jmenované platformě jen v prvním dni vygenerovala videa s touto hrou 4,1 milionů zhlédnutí a 237 tisíc hodin sledování. Na Twitchi se potom No Man's Sky dostal na 24. příčku mezi nejsledovanějšími hrami co se počtu hodin týče.

Pro vývojáře je to zasloužená odměna za jejich snažení. I přes obrovské fiasko se totiž nevzdali a makali, až dokud se jim nepodařilo dosáhnout kýženého úspěchu. A jeho sladké plody si nyní mohou do sytosti užít.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zmrtvýchvstání se povedlo! O No Man's Sky je zájem na Twitchi i na YouTube

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.