Ušetřete na hrách od Bethesdy při příležitosti QuakeConu 2018

Chcete ušetřit? Tak potom si pro vás Bethesda připravila řadu skvělých nabídek!

Fallout 4

Fallout 4 FOTO: http://fallout.wikia.com/

QuakeCon se už kvapem blíží a pro všechny, kteří budou moci tuto akci navštívit, to bude určitě skvělá zkušenost. Ten zbytek bude muset zůstat doma u počítačů a doufat v nějaké zajímavé novinky o některé z očekávaných her. Jenže co budou dělat zbylé miliony hráčů?

Nebojte se, ani na ty Bethesda nezapomíná. Při příležitosti události, která vypukne už zítra, můžou všichni zájemci ušetřit na spoustě her z portfolia této společnosti. A jak se sami můžete přesvědčit, je jich opravdu hodně!

Ve slevě je například nejnovější Wolfenstein s přídomkem The New Collossus s cenovkou sraženou o 60 procent (nová cena - 624). V záři reflektorů se ocitl i nejnovější DOOM, The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition či Prey. Je toho spoustu. Stačí si prolistovat nabídku a vybrat si hru, která zaujme právě vás!

Trailer k Prey (1:44) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ušetřete na hrách od Bethesdy při příležitosti QuakeConu 2018

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.