Razantní změna? FIFA 19 nabídne survival mod!

EA Sports chtějí svoji novou hru obohatit novým zajímavým modem.

FIFA 19

FIFA 19 FOTO: Origin

Propracovanější grafika, pohyby, animace či nové kartičky do FIFA Ultimate Teamu. To jsou všechno novinky, na které jsme si postupem času už zvykli. Jenže tentokrát EA Sports přicházejí s něčím úplně novým.

Jedná se o Survival mod, který nabídne opravdu zajímavou mechaniku. Jakmile vstřelíte gól, přijdete o jednoho hráče v poli. To může vést ke spoustě zajímavým situacím a divokým zápasům, které z původní jedenáctky na obou stranách mohou udělat utkání sedmi proti deseti.

Pokud nemáte podobných bláznivin dost, budete moci vyzkoušet i další mod zvaný House Rules. V něm můžete zapomenout na fotbal na úrovni, tady se totiž hraje bez pravidel. Fauly a podlé zákroky jsou tedy povoleny!

FIFA 19 vychází už 28. září. Se službou Origin Access Premier ji ale můžete získat o několik dní dříve.

Zdroj: Eurogamer.com

Témata: FIFA 19 | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Razantní změna? FIFA 19 nabídne survival mod!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.