Flash Sales možná opět obohatí slevy na Steamu

Populární rychlé slevy, které tolik odlišovaly výprodeje na Steamu od těch ostatních, se možná brzy vrátí.

Steam

Steam FOTO: www.vg247.com

Slevy na Steamu byly v minulosti dosti odlišné od těch dnešních. Během letních či zimních výprodejů byly po celou dobu dostupné hry za pevně stanovenou částku a k nim s pravidelným intervalem přibývaly další tituly v takzvaných "flash sales." Během nich se tedy daly nakoupit hry za ještě nižší cenu, což samozřejmě hráče drželo v napětí.

Ale v roce 2016 se Steam nejen kvůli přehlednosti rozhodl tento model zrušit a přešel k tradičním výprodejům. Jenže podle dosud nepotvrzených informací by se tyto rychlé slevy mohly brzy vrátit.

Upozornil na to YouTube kanál Valve News Network prostřednictvím svého Twitterového účtu. V něm se jeho autor zmiňuje, že si vývojáři budou moct zvolit, jestli svoji hru zpřístupní veřejnosti s ještě větší slevou na 6, 8, 10 nebo dokonce 12 hodin.

Jak jsme ale psali výše, nic zatím není oficiálně potvrzeno. Na to, jestli se tento model opravdu vrátí, si tedy budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

Témata: Steam | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Flash Sales možná opět obohatí slevy na Steamu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.