Jak přežít apokalypsu? Oficiální Fallout kuchařka vám poradí!

Na každý rok připadá několik konců světa. Za náš život jsme jich přežili tisíce, ale co když se některé z proroctví vyplní? Potom vám pomůže oficiální Fallout kuchařka!

Fallout 76

Fallout 76 FOTO: Bethesda Softworks

Steelbooky, artbooky a komixy doprovázející vydání her už začínají být přežitkem. Proto tvůrci hry World of Warcraft přišli s něčím, po čem toužil snad každý jejich fanoušek, ale bál se o to nahlas říct. Ano, mluvíme o oficiální kuchařce, která nás nechala nakouknout do tamní kuchyně.

A v podobných šlépějích se vydá i Bethesda, která ještě před vydáním Fallout 76 vydá oficiální kuchařku inspirovanou pokrmy z tohoto světa. A napíše ji autorka knihy 3D Diet, takže se možná dočkáme i zdravých kulinářských tipů na to, jak upéct krvavou mouchu a další zajímavá jídla.

Fallout: The Vault Dweller's Official Cookbook (jak zní její oficiální anglický název) vyjde před samotným Falloutem 76, tedy 23. října. Pokud si ji už teď chcete zajistit, zamiřte na oficiální eshop Bethesdy, kde si tento kousek můžete předobjednat za 35 dolarů (v přepočtu zhruba 780 korun).

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Jak přežít apokalypsu? Oficiální Fallout kuchařka vám poradí!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.