DLC do Titanfall budou zdarma navždy

EA uvolnilo před několika dny všechna DLC do Titanfall zdarma. Podle vyjádření vývojářů to tak zůstane napořád.

Titanfall

Titanfall FOTO: Respawn Entertainment

Distributoři z EA se rozhodli potěšit fanoušky FPS akce Titanfall a pro hru uvolnili všechna DLC, která jsou nyní dostupná zdarma. Pořídit si tak můžete všechna tři rozšíření, případně rovnou celý season pass.

Akce nicméně nepostihla samotnou hru, která nadále zůstává za standardní cenu. EA ani Microsoft akci zatím nijak nekomentovali a zůstává otázkou, proč se k ní rozhodli.

Může se jednat o akci při příležitosti prvních narozeniny hry, ale také může jít o snahu nakopnout klesající prodeje hry, případně o pouhé rozvíření vod. Další variantou může být slava druhého dílu, který byl před několika hodinami oficiálně oznámen.

Studio Respawn Entertainment následně na oficiálních stránkách hry potvrdilo, že všechna DLC jsou zdarma dostupná na všechny podporované platformy, tedy na Xbox 360, Xbox One i na PC.

Ještě donedávna zůstávalo otázkou, do kdy tato akce potrvá. Odpověď byla dnes vyřčena na Twitteru. Rozšíření jsou podle oznámení autorů k dispozici zdarma na obou Xboxech i na PC po neomezenou dobu. 

Témata: Titanfall
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: DLC do Titanfall budou zdarma navždy

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.