Jak vypadá peklo na zemi? To uvidíme už brzy!

DOOM Eternal se nám na letošní E3 moc nepředstavil. Viděli jsme krátký trailer, dostali pár strohých informací, ale žádné záběry z hraní. Ty už nám ale tvůrci naštěstí brzy ukážou!

DOOM Eternal

DOOM Eternal FOTO: YouTube Bethesda

Návrat legendární série DOOM před dvěma roky byl obrovský úspěch. Titul zaznamenal parádní prodejní úspěch a hlavně nabídl fanouškům přesně to, co od něj očekávali - skvělou hratelnost a také moderní grafiku.

A to samé se očekává i od dalšího dílu s přídomkem Eternal, který byl oznámen na letošní E3 - bez fanfár a hlavně bez žádných detailů, které by nám blíže představily tento očekávaný kousek. Je to ale nutné? Vždyť sami tvůrci před dvěma lety tvrdili, že titul nepotřebuje žádné hlubší vysvětlování. „Je to DOOM. Každý ho zná. My ho známe, oni ho znají, každý ho zná."

To zní sice hezky, ale nějaké ty záběry z hraní by určitě bodly. A pokud i vy patříte mezi zástup hráčů, kteří se už na první hranou ukázku těší jako malé dítě na Vánoce, tak pro vás máme skvělou zprávu. Bethesda ukáže na svém Twitchi první záběry z hraní už 10. srpna v šest hodin našeho času. Jelikož bude hraní živě vysíláno, určitě se dostane i na některé komunitní otázky.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Jak vypadá peklo na zemi? To uvidíme už brzy!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.