Navnaďte se na odhalení Life is Strange 2 novým trailerem

Oficiální představení Life is Strange 2 veřejnosti je na spadnutí. Než se tak stane, můžete si alespoň zkrátit čekání povedeným trailerem.

Life is Strange 2

Life is Strange 2 FOTO: IGN

První epizoda Life is Strange 2 vyjde už opravdu brzy, ale stále jsme se nedočkali nějakého většího přísunu informací, který by poodhrnul tajemnou roušku. I proto máme velkou radost z nového teaseru.

Ten nám toho sice moc neukázal, ale slova znějící z útrob Square Enix naznačují, že bychom se už brzy mohli dočkat větší porce nových informací. Podle jejich slov se tak stane před nadcházejícím největším evropským herním veletrhem Gamescom.

„Už jsme téměř připraveni sdílet s vámi detaily ohledně dalšího dílu cenami ověnčené série Life is Strange, úžasného pětidílného příběhu od tvůrců Life is Strange, Dontnod Entertainment. Jsme nadšení z toho, že vám můžeme sdělit, že Life is Strange 2 odhalíme světu 20. srpna, těsně před započetím Gamescomu," sdělil vydavatel skrze emailový newsletter.

Teaser trailer k Life is Strange 2 (0:56) | zdroj: YouTube

Pokud se stejně jako my nemůžete dočkat první epizody, můžete si zkrátit čekání bezplatným spinoffem The Awesome Adventures of Captain Spirit. Stáhnout a zahrát si jej můžete skrze platformu Steam.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Navnaďte se na odhalení Life is Strange 2 novým trailerem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.