Jak vypadá battle royale v podání Black Ops 4? Podívejte se na video!

Záběry nejen z tohoto multiplayerového modu naleznete v přiloženém videu.

Call of Duty: Black Ops IIII

Call of Duty: Black Ops IIII FOTO: www.callofduty.com

Žánr battle royale má dva jasné lídry - PUBG a Fortnite. Mezi tyto dva velikány se snaží vklínit spoustu dalších her, málokteré se to ovšem povede. Jednou z těch úspěšných chce být i nové Call of Duty, které bude obsahovat mod nazvaný Blackout.

O něm se ale v současné době moc neví. Nikdo ještě nezveřejnil počet hráčů, kteří se mezi sebou v uzavřeném ringu porvou o vítězství, a už vůbec nikdo neví, jaký bude mít Blackout dopad na celkovou hratelnost v porovnání se zajetou "Call of Duty" formulí.

I proto nám v tuto chvíli přišel velice vhod trailer, jenž nám ukázal alespoň útržky z tohoto očekávaného modu. Hlavní poselství videa je ale úplně jiné. Tvůrci v něm odhalují datum, kdy si budou moci hráči vyzkoušet některé prvky hry v betě. Ta odstartuje už od 10. srpna pro všechny, co si hru předobjednali, zbytek se potom dočká o den později. Testování potom potrvá až do 13. srpna.

Podle všeho se v ní ale nedočkáme Blackoutu. Ten bude k vyzkoušení až o měsíc později. Přesnější datum sdělí tvůrci za několik týdnů.

Trailer k betě Call of Duty: Black Ops IIII (1:55) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Jak vypadá battle royale v podání Black Ops 4? Podívejte se na video!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.