Chystá Paradox Interactive Crusader Kings 3?

Nedávný rozhovor s kreativním ředitel Paradox Interactive odhalil zajímavé informace nejen pro fanoušky Crusader Kings.

Crusader Kings

Crusader Kings FOTO: gamepressure.com

Paradox Interactive má v rukávu spoustu zajímavých sérií, ale nebudeme si nic nalhávat - Crusader Kings je jedna z nejpovedenějších a nejznámějších. Jenže od vydání posledního dílu už uplynulo moře času. Dvojka vyšla už před dlouhými šesti roky, a i když tuto velkou díru vyplnilo spoustu DLC, fanoušci už delší dobu prahnou po dalším dílu. A toho se podle slov kreativního ředitele nejspíše dočkáme.

„Pokračování nejspíše uděláme," navázal Fredrik Wester na svá slova o tom, že Crusader Kings II už začíná být pod tíhou desítek DLC "přetížen." „Důvodem je technická propracovanost, kterou Crusader Kings II dozajista nabízí. Už jich ale moc přidat nemůžeme. Mapa je opravdu veliká, plná různorodého obsahu. A hlavně nebyla stavěná pro tolik expanzí, kolik jsme jich udělali."

Trailer k nejnovějšímu DLC pro Crusader Kings II (0:52) | zdroj: YouTube

V rozhovoru pro Gameindustry.biz se taktéž svěřil s tím, že Paradox Interactive bude vydávat i více RPG her. Nasvědčuje tomu i nákup práv na značky White Wolf, World of Darkness a Vampire: The Masquerade, které společnost získala v roce 2015.

„Pár projektů je ve více než experimentální fázi," odpověděl a navázal také na neustálé otázky fanoušků ohledně pokračování série White Wolf. „Lidé se nás pořád ptají, proč nám to tak dlouho trvá. Víte, tentokrát chceme všechno udělat pořádně."

Podle jeho slov se hráči bát, že by strádali nedostatkem obsahu. Tvůrci plánují hru pravidelně obohacovat o eventy, díky nimž budou mít uživatelé neustále co dělat.

Zdroj: GameIndustry.biz

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Chystá Paradox Interactive Crusader Kings 3?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.