Fenomenální úspěch! Nový Binding of Isaac vybral na Kickstarteru neuvěřitelnou částku

Série The Binding of Isaac je proslavená po celém světě. I díky tomu vybrala ve své crodfundingové kampani tolik peněz.

The Binding of Isaac

The Binding of Isaac FOTO: Pinterest

První díl The Binding of Isaac vyšel už před téměř sedmi lety. Za tu dobu si ve videoherním průmyslu vydobyl slušné jméno a spoustu fanoušků nejen nezávislých her na něj doteď nedá dopustit. A není se čemu divit, protože tento kousek sází na povedené výtvarné zpracování, ale také jednoduchou hratelnost, která je ale ve svém jádře neuvěřitelně komplexní.

Teď se ale jeho tvůrce Edmund McMillen rozhodl, že sérii posune o kousek dál a vydal se na Kicstarter s karetní hrou The Binding of Isaac: Four Souls. Aby svůj nápad zrealizoval, potřeboval vybrat 50 tisíc dolarů. Tento cíl ale překročil hned několikanásobně. Po třiceti dnech kampaně se konto zastavilo na neuvěřitelných 2 650 875 dolarech. To je o milion a půl dolarů více, než vybral Kingdom Come: Deliverance!

Vývoj podpořilo více než 38 tisíc přispěvatelů, kteří se teď mohou těšit na řadu odměn nejen v podobě kartiček do hry, ale také fyzických předmětů. Samotná hra pak dorazí už letos v listopadu.

Obrázek z Kickstarterové kampaně

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fenomenální úspěch! Nový Binding of Isaac vybral na Kickstarteru neuvěřitelnou částku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.