Shadow of the Tomb Raider ukazuje další zajímavé funkce

Vydání Shadow of the Tomb Raider se nebezpečně přibližuje, proto na nás tvůrci začínají chrlit spoustu nových informací.

Shadow of the Tomb Raider

Shadow of the Tomb Raider FOTO: Steam

Square Enix nás chtějí v následujícím období krmit vydatnou porcí informací ohledně jejich nadcházejícího titulu s názvem Shadow of the Tomb Raider. A nyní jsme se dočkali dalších, které nám ještě více přibližují šplhání po stěnách a další akrobatické kousky, na něž se už tradičně v novém dílu můžeme těšit.

Co nás tedy čeká? Pořádná dávka lezení po lanech, pečlivé procházení mezi nebezpečnými nástrahami i hák, který z vás udělá doslova Spider-mana. K tomu si přidejte spoustu nových animací a máte dostatek zábavy na dlouhé hodiny.

Trailer ke hře Shadow of the Tomb Raider (0:37) | zdroj: YouTube

Pokud je toho na váš vkus příliš málo, tak nemusíte mít strach. Vydání se blíží raketovým tempem (14. září), takže je jisté, že dalších informací bude přibývat jako hub po dešti.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Shadow of the Tomb Raider ukazuje další zajímavé funkce

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.