Heroes of Newerth se vrací na jedno z největších dějišť světového esportu - DreamHack

13-16. června se v Jönköpingu koná jedna z nejvýznamnějších akcí progamingu vůbec, DreamHack Summer 2015. A Heroes of Newerth na ní nebude chybět.

Savior Rally

Savior Rally FOTO: S2 Games

S2 games se již nyní naplno věnují přípravám, aby tak zajistili, že DreamHack Summer '15  bude jednou z nelepších HoN lanpárty vůbec. Proto se rozhodli 25% prostředků vybraných z prodeje dvou avatar setů, 8-Bit série a A.R.M.S. Collection, věnovat na financování tohoto eventu. Výtěžek tak pokryje vše od základu pro finanční odměnu až po cestovné pro týmy.

Futuristicky založená A.R.M.S Collection bude dostupná exkluzivně pouze v Plinku, počínaje 10. březnem. Retro 8-Bitovou sérii bude možné zakoupit v obchodě u starého známého skřeta od 27. března.

Z nabídky A.R.M.S. Collection již teď můžete vybírat Invader Kane, Savior Hammerstorm, Savior Rally, Savior Pebbles, Invader Ravenor a Savior Legionnaire. Další hrdina této kolekce bude odtajněn 30. března.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Heroes of Newerth se vrací na jedno z největších dějišť světového esportu - DreamHack

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.