Vampyr potěší příznivce obtížných soubojů i příběhu

S novým updatem pro Vampyr přibudou do hry dva nové herní mody.

Vampyr

Vampyr FOTO: DONTNOD Entertainment

Od Vampyra každý čekal parádní příběh, který tvůrci série Life is Strange dozajista umí. A perfektní děj plný skvělých dialogů jsme také dostali, jen některé další prvky příliš neoslnily. Jedním z nich byl soubojový systém, který mnohým přišel spíše na obtíž. A ač se tvůrci kasali, že se mu můžeme úplně vyhnout, v některých fázích to nebylo možné.

Dontnod Entertainment tedy téměř měsíc po vydání přináší řešení, které uspokojí všechny příznivce ničím nerušeného vyprávění. Tím má být Příběhový mod, jenž souboje postaví úplně mimo záři reflektorů, a dá hráči větší možnost průzkumu města a prožívání samotné dějové linky. Druhým do party potom bude Hard mode, který naopak posune souboje a obtížnost celkově na úplně jinou úroveň.

„Hard mod udělá souboje mnohem zábavnější," tvrdí Focus Home Interactive. „Hráči z nich získají méně zkušeností, což je donutí více se spoléhat na vysávání spoluobčanů za účelem vylepšování vlastních schopností."

Pokud ještě s Vampyrem nemáte tu čest, tak nyní máte skvělou příležitost ke koupi. Na Steamu je totiž dostupný s 25% slevou, takže jej pořídíte za přijatelných 38 eur (v přepočtu zhruba 1000 korun).

Vampyr - trailer (2:46) | zdroj: YouTube

Témata: Vampyr | GAMIFIQUE.cz
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vampyr potěší příznivce obtížných soubojů i příběhu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Proč se těšit na Battlefield V? Tady je pět důvodů!

11.11.2018 14:53 Nový Battlefield vychází už příští čtvrtek. Proto jsme se rozhodli, že pro vás připravíme článek,…

Protipirátská ochrana padla. Assassin's Creed Odyssey už je ke stažení na…

11.11.2018 12:13 Ochrana Assassin's Creed Odyssey padla po více než měsíci. To je o dva měsíce dříve než u…

Související:

Nejčtenější články

  1. Nejprodávanější hra na PS4 za říjen? Red Dead Redemption 2 to překvapivě není

  2. Lord of the Rings Online se vrací ke kořenům. Po vzoru WoW nabídne návrat ke starým prvkům

  3. Další český klenot? Volcanoids v prvním oznamovacím traileru

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.