Vrací se doba temna? EA zařízli další populární službu

Oznámení přesnějších informací o Origin Access Premier doprovodila i jedna smutnější zpráva.

Dragon Age: Origins

Dragon Age: Origins FOTO: BioWare

Předevčírem Electronic Arts  oznámili přesnější informace o jejich nejnovější službě s názvem Origin Access Premier. Díky ní dostaneme přístup k těm nejnovějším hrám o několik dní dříve a hlavně za mnohem nižší cenu. To zní samozřejmě skvěle, jenže spolu s touto informací vyplula na povrch další novinka, ke které se zatím samotná společnost ani nevyjádřila.

Jeden z uživatelů Redditu si totiž všiml, že odkaz ke službě On the House vás nyní přesune jen na hlavní stránku Originu. To znamená jediné - EA tento program, který poskytoval hry zdarma úplně pro všechny, nejspíše nadobro zařízli.

EA sice v tomto programu mnohdy nenabízeli úplně špičkové hry a většinou šlo o kousky z herní historie, ale i tak tu nalezneme několik opravdu zajímavých titulů. Od roku 2014 Electronic Arts rozdali například povedené RPG Dragon Age: Origins, hororový Dead Space či Battlefield 3. Škoda.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vrací se doba temna? EA zařízli další populární službu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.