Vrací se doba temna? EA zařízli další populární službu

Oznámení přesnějších informací o Origin Access Premier doprovodila i jedna smutnější zpráva.

Dragon Age: Origins

Dragon Age: Origins FOTO: BioWare

Předevčírem Electronic Arts  oznámili přesnější informace o jejich nejnovější službě s názvem Origin Access Premier. Díky ní dostaneme přístup k těm nejnovějším hrám o několik dní dříve a hlavně za mnohem nižší cenu. To zní samozřejmě skvěle, jenže spolu s touto informací vyplula na povrch další novinka, ke které se zatím samotná společnost ani nevyjádřila.

Jeden z uživatelů Redditu si totiž všiml, že odkaz ke službě On the House vás nyní přesune jen na hlavní stránku Originu. To znamená jediné - EA tento program, který poskytoval hry zdarma úplně pro všechny, nejspíše nadobro zařízli.

EA sice v tomto programu mnohdy nenabízeli úplně špičkové hry a většinou šlo o kousky z herní historie, ale i tak tu nalezneme několik opravdu zajímavých titulů. Od roku 2014 Electronic Arts rozdali například povedené RPG Dragon Age: Origins, hororový Dead Space či Battlefield 3. Škoda.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vrací se doba temna? EA zařízli další populární službu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Podmaňte si Ligu mistrů v příběhovém modu pro FIFA 19

21.08.2018 17:45 Příběh Alexe Huntera pokračuje v novém ročníku FIFY.

Farmaření jako žádné jiné! Jaké novinky přinese Farming Simulator 19?

21.08.2018 16:03 Nabídne nový ročník Farming Simulatoru konečně výraznější změny?

Související:

Nejčtenější články

  1. Zábavnější a obsáhlejší než Origins: Takový bude nový Assassin's Creed Odyssey

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Nový Dishonored jen tak nevyjde

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.