Origin Access Premier se blíží! Co všechno přinese a na jaké hry se můžeme těšit?

Nová předplacená služba od EA bude venku co nevidět! Co všechno za svoje peníze hráči dostanou?

Origin Access Premier

Origin Access Premier FOTO: gamespot.com

Origin Access Premier byl představen na letošní E3 a podle očekávání vzbudil bouřlivé reakce. Díky němu totiž dostaneme přístup k nejnovějším hrám od EA.

To je samozřejmě ten největší tahák, protože s klasickým Origin Access jsme měli možnost vyzkoušet nové hry s předstihem jen po omezenou dobu (10 hodin). Tentokrát ale dostaneme nejen předběžný přístup k titulu, jenž by se k nám měl dostat s pěti denním předstihem, ale hlavně její plnou a neomezenou verzi.

Tím to ale nekončí. Premier verze totiž nabídne ještě 10% slevu na všechny produkty v obchodě (včetně předobjednávek) a přístup k bohaté knihovně her, jíž nalezneme právě v Origin Access. A že je z čeho vybírat! Kolekce aktuálně obsahuje 121 her různých žánrů a rozličného stáří. Nalezneme tu tedy například starší díly FIFY, všechny tituly ze série Mass Effect, Dragon Age a mnoho dalších.

Origin Access Premier, který odstartuje svoji pouť už příští týden, nabídne i příjemnou cenovku. Bude stát jen 15 dolarů na měsíc a sto dolarů v případě ročního předplatného. Cena "Basic" edice tak klesne na krásných 5 dolarů měsíčně a 30 dolarů za rok.

Origin Access Premier - Trailer (0:51) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Origin Access Premier se blíží! Co všechno přinese a na jaké hry se můžeme těšit?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Lék na smrt? V akčním RPG Thymesia se jej pokusíme najít

15.02.2019 17:46 Tvůrci z exotického Tchaj-wanu pracují na novém zajímavém akčním RPG, které bude krom příběhu…

Zpátky mezi živými. Nintendo hlásí oživení klasiky s názvem The Legend of…

14.02.2019 20:31 Oznámení, které prostě musí potěšit!

Související:

Nejčtenější články

  1. Apex Legends je k nezastavení! Hru si stáhlo už více než 25 milionů uživatelů

  2. Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušet si můžete Armu 3 či Rainbow Six: Siege

  3. Ubisoft nabízí hru zdarma k předobjednávce The Division 2. Můžete si vybrat ze třech titulů

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.