Origin Access Premier se blíží! Co všechno přinese a na jaké hry se můžeme těšit?

Nová předplacená služba od EA bude venku co nevidět! Co všechno za svoje peníze hráči dostanou?

Origin Access Premier

Origin Access Premier FOTO: gamespot.com

Origin Access Premier byl představen na letošní E3 a podle očekávání vzbudil bouřlivé reakce. Díky němu totiž dostaneme přístup k nejnovějším hrám od EA.

To je samozřejmě ten největší tahák, protože s klasickým Origin Access jsme měli možnost vyzkoušet nové hry s předstihem jen po omezenou dobu (10 hodin). Tentokrát ale dostaneme nejen předběžný přístup k titulu, jenž by se k nám měl dostat s pěti denním předstihem, ale hlavně její plnou a neomezenou verzi.

Tím to ale nekončí. Premier verze totiž nabídne ještě 10% slevu na všechny produkty v obchodě (včetně předobjednávek) a přístup k bohaté knihovně her, jíž nalezneme právě v Origin Access. A že je z čeho vybírat! Kolekce aktuálně obsahuje 121 her různých žánrů a rozličného stáří. Nalezneme tu tedy například starší díly FIFY, všechny tituly ze série Mass Effect, Dragon Age a mnoho dalších.

Origin Access Premier, který odstartuje svoji pouť už příští týden, nabídne i příjemnou cenovku. Bude stát jen 15 dolarů na měsíc a sto dolarů v případě ročního předplatného. Cena "Basic" edice tak klesne na krásných 5 dolarů měsíčně a 30 dolarů za rok.

Origin Access Premier - Trailer (0:51) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Origin Access Premier se blíží! Co všechno přinese a na jaké hry se můžeme těšit?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.