Origin Access Premier se blíží! Co všechno přinese a na jaké hry se můžeme těšit?

Nová předplacená služba od EA bude venku co nevidět! Co všechno za svoje peníze hráči dostanou?

Origin Access Premier

Origin Access Premier FOTO: gamespot.com

Origin Access Premier byl představen na letošní E3 a podle očekávání vzbudil bouřlivé reakce. Díky němu totiž dostaneme přístup k nejnovějším hrám od EA.

To je samozřejmě ten největší tahák, protože s klasickým Origin Access jsme měli možnost vyzkoušet nové hry s předstihem jen po omezenou dobu (10 hodin). Tentokrát ale dostaneme nejen předběžný přístup k titulu, jenž by se k nám měl dostat s pěti denním předstihem, ale hlavně její plnou a neomezenou verzi.

Tím to ale nekončí. Premier verze totiž nabídne ještě 10% slevu na všechny produkty v obchodě (včetně předobjednávek) a přístup k bohaté knihovně her, jíž nalezneme právě v Origin Access. A že je z čeho vybírat! Kolekce aktuálně obsahuje 121 her různých žánrů a rozličného stáří. Nalezneme tu tedy například starší díly FIFY, všechny tituly ze série Mass Effect, Dragon Age a mnoho dalších.

Origin Access Premier, který odstartuje svoji pouť už příští týden, nabídne i příjemnou cenovku. Bude stát jen 15 dolarů na měsíc a sto dolarů v případě ročního předplatného. Cena "Basic" edice tak klesne na krásných 5 dolarů měsíčně a 30 dolarů za rok.

Origin Access Premier - Trailer (0:51) | zdroj: YouTube

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Origin Access Premier se blíží! Co všechno přinese a na jaké hry se můžeme těšit?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Rozhovor: Vyzpovídali jsme Pixel Reign, tvůrce obtížné plošinovky Robbie…

16.08.2018 21:03 Trojice zkušených vývojářů pracující na jejich prvotině Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries…

SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

15.08.2018 19:51 Chcete obohatit svoji knihovničku o další zajímavý kousek? Tak pro vás máme skvělou příležitost!

Související:

Nejčtenější články

  1. Rainbow Six Siege bude opět zdarma

  2. Záběry z DOOM Eternal konečně odhaleny! Jak hra vypadá?

  3. Příběhu není nikdy dost! DOOM Eternal dostane singleplayerové DLC

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.