Neuvěřitelný výkon! Speedrunner překonal všech pět Falloutů v neskutečném čase

Až uvidíte, jakého času dosáhnul, nebudete věřit svým očím!

Fallout 4

Fallout 4 FOTO: http://fallout.wikia.com/

Některé hry se dají zdolat za několik hodin, jiné potom za několik minut. Za jak dlouhou dobu se ale dá zvládnout pět her? Za několik hodin? Minut?

Streamer s přezdívkou tomatoanus dokázal nemožné, když všech pět dílů Fallout překonal za 90 minut! To je úctyhodný výkon, který s přehledem překonává všechny předešlé časy. Pokud tedy budeme věřit webu speedrun.com, po sečtení všech nejlepších časů se dostáváme na 116 minut. To je skoro o půl hodinu víc, než zaznamenal tomatoanus.

Jak jeho cesta probíhala? Během prvních 18 minut zdolal první dva díly. Třetí už byl oříšek, který mu ukousnul celkem 15 minut. 46 minut trval průchod přes New Vegas a zbytek schramstnul Fallout 4. Docela pozoruhodná čísla, že?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Neuvěřitelný výkon! Speedrunner překonal všech pět Falloutů v neskutečném čase

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.