Poslední kolo Velké letní soutěže: Vyhraj spoustu skvělých her na Steam

Naše týden dlouhá červencová soutěž míří do finiše! Co všechno můžeš vyhrát a jak se zúčastnit? To najdeš v našem článku.

Soutěž

Soutěž FOTO: Vlastní screenshoty

Týden dlouhá soutěž míří do finiše. V předchozích šesti kolech se do ní zapojila spousta soutěžících a my hned několika z nich mohli udělat radost hrami na Steam buďto v podobě náhodných klíčů, nebo předem známých her. A v posledním kole budeme v tomto trendu pokračovat.

Tentokrát můžete vyhrát jeden ze šesti náhodných klíčů, které můžete aktivovat na Steamu. K jejich získání stačí pouze odpovědět na jednoduchou otázku, kterou naleznete v přiloženém formuláři, popřípadě na našem facebookovém profilu.

Pak už stačí jenom doufat, že vybereme právě vaši odpověď. Tak se snažte, ať nás opravdu zaujme a vy budete jedním z šesti šťastlivců, kteří si zítra obohatí svoji knihovničku o další zajímavou hru!

Témata: Soutěž | GAMIFIQUE.cz
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Poslední kolo Velké letní soutěže: Vyhraj spoustu skvělých her na Steam

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Rozhovor: Vyzpovídali jsme Pixel Reign, tvůrce obtížné plošinovky Robbie…

16.08.2018 21:03 Trojice zkušených vývojářů pracující na jejich prvotině Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries…

SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

15.08.2018 19:51 Chcete obohatit svoji knihovničku o další zajímavý kousek? Tak pro vás máme skvělou příležitost!

Související:

Nejčtenější články

  1. Rainbow Six Siege bude opět zdarma

  2. Záběry z DOOM Eternal konečně odhaleny! Jak hra vypadá?

  3. Příběhu není nikdy dost! DOOM Eternal dostane singleplayerové DLC

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.