Poslední kolo Velké letní soutěže: Vyhraj spoustu skvělých her na Steam

Naše týden dlouhá červencová soutěž míří do finiše! Co všechno můžeš vyhrát a jak se zúčastnit? To najdeš v našem článku.

Soutěž

Soutěž FOTO: Vlastní screenshoty

Týden dlouhá soutěž míří do finiše. V předchozích šesti kolech se do ní zapojila spousta soutěžících a my hned několika z nich mohli udělat radost hrami na Steam buďto v podobě náhodných klíčů, nebo předem známých her. A v posledním kole budeme v tomto trendu pokračovat.

Tentokrát můžete vyhrát jeden ze šesti náhodných klíčů, které můžete aktivovat na Steamu. K jejich získání stačí pouze odpovědět na jednoduchou otázku, kterou naleznete v přiloženém formuláři, popřípadě na našem facebookovém profilu.

Pak už stačí jenom doufat, že vybereme právě vaši odpověď. Tak se snažte, ať nás opravdu zaujme a vy budete jedním z šesti šťastlivců, kteří si zítra obohatí svoji knihovničku o další zajímavou hru!

Témata: Soutěž | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Poslední kolo Velké letní soutěže: Vyhraj spoustu skvělých her na Steam

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.