Valve míří na Gamescom! Představí tam svoji novou hru?

Valve nám nedávno slibovali, že se chtějí vrátit k vytváření her. Bude jejich odrazovým můstkem už letošní Gamescom?

Artifact

Artifact FOTO: www.dotesports.com

Před nedávnem vyšlo na povrch, že Valve zamíří v srpnu do Německa na tradiční herní výstavu Gamescom. Zatím není vůbec jisté, s čím na tento veletrh zamíří, s největší pravděpodobností ale půjde o nedávno představenou karetní hru Artifact inspirovanou Dotou 2.

Je to totiž už docela dlouhá doba, kdy tvůrci tuto hru poprvé ukázali světu. Psal se rok 2017, probíhal šampionát v Dotě 2 a šéf společnosti Gabe Newell se tehdy kasal, že se jedná o jednu z mnoha her, která nás v budoucnu čekají.

Další hrou, která by se poté v Kolíně nad Rýnem mohla objevit, je novotina Valley of Gods od studia Campo Santo, jehož vlastníkem je právě Valve. Příběhová hra odehrávající se v Egyptě byla taktéž oznámena už před rokem, takže je nejvyšší čas odhalit fanouškům další zajímavé informace.

Zdroj: VG247.com

Témata: Artifact | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Valve míří na Gamescom! Představí tam svoji novou hru?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.