Minecraft stále na špici: Populární hra zaznamenala další velký úspěch

Největší boom kolem Minecraftu už dávno pominul, i tak si ale tato hra původem od Mojangu stále drží parádní prodejní čísla. A na některých platformách dokonce stále patří mezi nejprodávanější hry!

Minecraft

Minecraft FOTO: Reprofoto YouTube

Devět let. Takovou dobu už se drží Minecraft na herním trhu a stále má co nabídnout. Microsoft jej neustále rozšiřuje na další a další platformy, přidává spoustu nového obsahu a nějakým zázrakem neustále přitahuje nové hráče. Přispěl k tomu i Nintendo Switch, kde se stal v Japonsku dokonce vůbec nejprodávanější hrou. Minecraft tak navázal na podobný úspěch z loňského roku.

Minecraft se dokonce drží na špici žebříčku nejstahovanějších her v různých edicích. Na úspěch jednoduše nazvané Nintendo Switch edice následně navázala tzv. Bedrock edice. Další pozice pak obsadil Human Fall Flat, Stardew Valley či Overcooked - Special Edition.

Jsme zvědaví, jestli se tomuto titulu bude dařit stejně dobře i v následujících dekádách. Nic ale zatím nenasvědčuje domu, že by se to mělo nějak výrazně změnit.

Zdroj: GameIndustry.biz

Témata: Minecraft | GAMIFIQUE.cz
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Minecraft stále na špici: Populární hra zaznamenala další velký úspěch

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

Rozhovor: Vyzpovídali jsme Pixel Reign, tvůrce obtížné plošinovky Robbie…

16.08.2018 21:03 Trojice zkušených vývojářů pracující na jejich prvotině Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries…

SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

15.08.2018 19:51 Chcete obohatit svoji knihovničku o další zajímavý kousek? Tak pro vás máme skvělou příležitost!

Související:

Nejčtenější články

  1. Rainbow Six Siege bude opět zdarma

  2. Záběry z DOOM Eternal konečně odhaleny! Jak hra vypadá?

  3. Příběhu není nikdy dost! DOOM Eternal dostane singleplayerové DLC

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.