Minecraft stále na špici: Populární hra zaznamenala další velký úspěch

Největší boom kolem Minecraftu už dávno pominul, i tak si ale tato hra původem od Mojangu stále drží parádní prodejní čísla. A na některých platformách dokonce stále patří mezi nejprodávanější hry!

Minecraft

Minecraft FOTO: Reprofoto YouTube

Devět let. Takovou dobu už se drží Minecraft na herním trhu a stále má co nabídnout. Microsoft jej neustále rozšiřuje na další a další platformy, přidává spoustu nového obsahu a nějakým zázrakem neustále přitahuje nové hráče. Přispěl k tomu i Nintendo Switch, kde se stal v Japonsku dokonce vůbec nejprodávanější hrou. Minecraft tak navázal na podobný úspěch z loňského roku.

Minecraft se dokonce drží na špici žebříčku nejstahovanějších her v různých edicích. Na úspěch jednoduše nazvané Nintendo Switch edice následně navázala tzv. Bedrock edice. Další pozice pak obsadil Human Fall Flat, Stardew Valley či Overcooked - Special Edition.

Jsme zvědaví, jestli se tomuto titulu bude dařit stejně dobře i v následujících dekádách. Nic ale zatím nenasvědčuje domu, že by se to mělo nějak výrazně změnit.

Zdroj: GameIndustry.biz

Témata: Minecraft | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Minecraft stále na špici: Populární hra zaznamenala další velký úspěch

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.