6. kolo Velké letní soutěže: Vyhraj čtyři náhodné klíče na Steam

I v předposledním kole naší soutěže si můžete zahrát o kopu zajímavých her!

Soutěž

Soutěž FOTO: Vlastní screenshoty

Soutěžení pomalu míří do finiše. Páteční kolo máme za sebou a nyní nás čeká kolo předposlední, v němž si opět zahrajeme o čtveřici tajemných her. Proč tajemných? Jedná se totiž o náhodné klíče, takže ani my nevíme, co po jejich aktivaci můžete získat!

Chcete být jeden z těch, který rozestře jejich auru a zjistí, co se nachází uvnitř? Tak neváhejte a odpovězte na jednoduchou otázku, kterou naleznete buďto na našem facebookovém profilu, nebo ve formuláři pod článkem.

Ze zaslaných odpovědí potom vybereme čtyři výherce (dva z formuláře, dva z facebooku). Tak neváhejte a zapojte se!

Témata: Soutěž | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: 6. kolo Velké letní soutěže: Vyhraj čtyři náhodné klíče na Steam

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.