Zahrajte si další epizodu HITMANa zcela zdarma!

Vývojáři vypouštějí do světa nový balíček, který je dostupný zcela zdarma.

Hitman

Hitman FOTO: Square Enix

Je léto, roční období plné slunce a dovolených u moře. Pokud už něco takového máte za sebou, nebo letos žádný výlet neplánujete, vyrazte si oddychnout do tropických rájů alespoň virtuálně. Jak to udělat? Stačí si stáhnout třetí epizodu HITMANa, který je po omezenou dobu dostupný zcela zdarma.

Třetí kapitola vás zavede právě do prosluněného Marakeše, kde si pro vás vývojáři připravili spoustu zajímavého obsahu. Naleznete tu dvě příběhové mise, deset kontraktů, více než stovku výzev a také přes padesát achievementů, které vás budou hnát za dalším prozkoumáváním.

Pokud jste s nejnovějším dílem ze série HITMAN ještě neměli tu čest, tak si rovnou můžete vyzkoušet i trial verzi, která vám dá k dispozici další mise a výzvy.Společně s nově uvolněným balíčkem se tak příjemně zabavíte na několik hodin.

Trailer k HITMAN Summer Pack (0:32) | zdroj: YouTube

Témata: Hitman | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zahrajte si další epizodu HITMANa zcela zdarma!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.