5. kolo Velké letní soutěže: Vyhraj kultovní RPG a kopu náhodných klíčů!

I dnešní den si zasoutěžíme!

Soutěž

Soutěž FOTO: Vlastní screenshoty

24 hodin uteklo jako voda a my vám tak přinášíme další kolo Velké letní soutěže, ve které si můžete zahrát o další skvělé hry. Tentokrát soutěžíme o tři náhodné klíče na Steam a o balíček, ve kterém naleznete nejen Two Worlds II, ale i DLC Pirates of the Flying Fortress, v němž naleznete novou lokaci a spoustu nových úkolů.

Cesta k výhře je opravdu jednoduchá. Stačí vyplnit přiložený formulář, nebo zamířit na naši facebookovou stránku a odpovědět na jednoduchou otázku. Pak už stačí jen věřit, že vás vybereme a pošleme vám jednu z výher.

img-responsive

Soutěž | foto: Vlastní screenshoty

Páté kolo končí zítra v 19:30. Poté ze zaslaných odpovědí vybereme čtyři šťastlivce a těm pošleme výše uvedené ceny. Tak hodně štěstí!

Témata: Soutěž | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: 5. kolo Velké letní soutěže: Vyhraj kultovní RPG a kopu náhodných klíčů!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.