4. kolo Velké letní soutěže: Vyhrajte legendární české RPG a tři náhodné klíče

Zasoutěžte si s námi o další várku her!

Soutěž

Soutěž FOTO: Vlastní screenshoty

Tři kola už máme za sebou a nyní jsme tedy přesně ve středu naší červencové soutěže. A v ní budeme opět rozdávat další balík zajímavých her, kterými si v případě výhry obohatíte svoji knihovničku na Steamu.

Co pro to musíte udělat? Jako tradičně nám stačí odpovědět na jednoduchou otázku, kterou naleznete buďto na našem facebookovém profilu, nebo v přiloženém formuláři. V něm ale musíte přiložit svůj email, kde vás v případě výhry budeme moct kontaktovat.

A o co že se vlastně hraje? Jak jsme zmínili už v nadpise, k mání jsou tři náhodné klíče na Steam a také legendární české RPG Inquisitor, v němž si v ptačí perspektivy prožijete příběh středověkého vyšetřovatele.

Témata: Soutěž | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: 4. kolo Velké letní soutěže: Vyhrajte legendární české RPG a tři náhodné klíče

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.