Je budoucnost Falloutu ve studiích třetích stran?

Budou další hry ze série Fallout výhradně prací studií třetích stran?

Fallout 4

Fallout 4 FOTO: http://fallout.wikia.com/

Práva na Fallout drží pevně v rukou Bethesda a podle toho s ní také nakládá. Všechny tituly vyvinuli jejich interní týmy, tedy až na jednu výjimku. Tou je nadmíru povedený New Vegas, který má na triku Obsidian Entertainment, studio, jenž mimo jiné stojí například za Pillars of Eternity či Tyranny.

To je dost dobrý důvod, proč v budoucnu opět vyzkoušet vývojáře třetích stran, že? A to připouští i samotný Todd Howard, jehož jméno je v poslední době s touto sérií silně spjato.

„Nikdy neříkej nikdy. V tuto chvíli je ale naše společnost tak velká, že si raději tyto věci budeme řešit interně. Teď to tedy nevypadá reálně, ale nikdy neříkej nikdy. Zvlášť když kluci z Obsidianu odvedli tak báječnou práci," svěřil se se svými myšlenkami v rozhovoru pro Guardian.

V další části pak přišla řeč i na remastery starých titulů. K těm se ale Howard staví spíše negativně: „Myslím si, že něco jako Morrowind by nikdy nemělo být remasterováno. Také dostáváme spoustu dotazů na remaster prvního Falloutu, na což obvykle odpovídám slovy: 'Pokud máte PC, můžete si původní Fallout zahrát.' A tak by to mělo být."

Témata: Fallout 4 | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Je budoucnost Falloutu ve studiích třetích stran?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.