3. kolo Velké letní soutěže: Zapoj se do slosování o další skvělé hry!

Další den, další kolo naší letní soutěže! Tak se zapoj a získej šanci vyhrát jednu ze čtyř zajímavých her.

Soutěž

Soutěž FOTO: Vlastní screenshoty

Den se se dnem sešel a to znamená, že startuje další kolo naší Velké červencové soutěže. Výherci toho posledního už svoje klíče mají, ti ostatní se potom mohou zapojit i dnes a zkusit tak svoje štěstí.

O co že se vlastně hraje? Máme pro vás jeden náhodný klíč, který nám do soutěže věnovali hráči Battlefrontu II, dva náhodné klíče a také akční hru Lichdom: Battlemage, kde se vžijete do role mocného mága, který si musí probít cestu ke slávě skrze stovky krvežíznivých nepřátel.

Uzávěrka odpovědí bude zítra 19. 7. 2018 v 19:30. Poté všechny přijaté soutěžní příspěvky vyhodnotíme, vítězům pošleme zprávu a následně zveřejníme už čtvrté kolo, v němž si zahrajeme o další skvělé hry! Tak nás nezapomeňte sledovat i nadále.

Témata: Soutěž | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: 3. kolo Velké letní soutěže: Zapoj se do slosování o další skvělé hry!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.