Na battle royale od tvůrců S.T.A.L.K.E.R si ještě počkáme

Pokud jste se těšili, že si už brzy zahrajete, tak vás musíme zklamat.

Fear the Wolves

Fear the Wolves FOTO: Steam

Nedávná uzavřená beta od bývalých vývojářů GSC Game World poodhalila potenciál jejich nadcházejícího titulu. Ten se pokusí svézt na vlně populárního battle royale žánru tak, jak to umí nejlépe. Fear the Wolves je totiž zasazen do postapokalyptického světa se zajímavým vyvrcholením, které bychom v ostatních velkých battle royale hrách hledali marně.

Tady totiž nemáte za úkol postřílet úplně všechny a vyškrábat se tímto způsobem až na vrchol. Hlavní je dostat se do vrtulníku, jenž vás následně dostane z nebezpečné zóny. Toho se dá dosáhnout i bez zabíjení, což je rozhodně zajímavá alternativa, která by mohla hrát do karet taktičtěji založeným hráčům.

Dost už ale představování a přejděme k tomu, proč vůbec tuto zprávu píšeme. Oficiální datum vydání early access verze totiž bylo naplánováno na dnešní den a jak si můžete sami všimnout, nic takového se nestalo. To znamená jediné - tvůrci svůj nadcházející titul odložili. Naštěstí ale nebudeme muset čekat moc dlouho.

img-responsive

Fear the Wolves | foto: Steam

„Původně plánované datum vydání 18. července se posouvá o několik týdnů. Focus Home Intercative společně se Stalker veterány z Vostok Games učinili toto rozhodnutí po vzájemném slyšení a zpětné vazby od hráčů během uzavřené bety.," sdělili vývojáři fanouškům v prohlášení.

Přesné datum vydání ještě neznáme, nejpravděpodobněji ale zatím vypadá srpen letošního roku.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Na battle royale od tvůrců S.T.A.L.K.E.R si ještě počkáme

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.