2. kolo Velké letní soutěže: Ve hře je plno zajímavých her!

Zasoutěžte si s námi o zajímavé hry na Steam!

Soutěž

Soutěž FOTO: Vlastní screenshoty

Minulé kolo se odehrálo jak na Facebooku, tak prostřednictvím formuláře. Na obou dvou platformách jsme zaznamenali slušný zájem, facebookoví fanoušci ale byli aktivnější. Proto jsme se rozhodli, že ceny rozdělíme v poměru 3:2 pro Facebook. Zkontrolujte si tedy zprávy a emaily, jestli vám od nás nepřišla nějaká ta odměna.

Pokud ne, tak nemusíte smutnit. Tento den budete mít další šanci, jak obohatit svoji knihovničku na Steamu o další zajímavé kousky. Co tentokrát můžete vyhrát? Ve hře je zajímavé české hack-and-slash RPG Numen: Contest of Heroes, dva náhodné klíče a jeden náhodný klíč, který nám do soutěže věnovali hráči Battlefrontu.

Dnešní úkol je stejně jednoduchý jako ten předešlý. Opět nám stačí odpovědět na jednoduchou otázku, kterou naleznete buďto na našem facebookovém profilu, nebo na v přiloženém formuláři. Tam ale musíte připojit i svůj email, abychom vás mohli v případě výhry kontaktovat.

img-responsive

Soutěž | foto: Vlastní screenshoty

Tak hodně štěstí!

Témata: Soutěž | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: 2. kolo Velké letní soutěže: Ve hře je plno zajímavých her!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.