Fallout 76 a survival? „Jde o multiplayerovou hru!" tvrdí Todd Howard

Bude to survival, nebude to survival? Todd Howard má jasnou odpověď.

Fallout 76

Fallout 76 FOTO: HD Wallpapers

Série Fallout byla od pradávna zaměřená na zajímavý příběh a hlavně prozkoumávání parádně zpracovaného světa. Fallout 76 ale bude úplně jiný. Půjde o multiplayerovou hru, která alespoň podle dostupných informací ponese prvky survivalu. Toto přirovnání se ale vůbec nelíbí Toddu Howardovi, který o srovnávání s tímto žánrem nechce ani slyšet.

„Vyhýbáme se slovu survival, protože lidi okamžitě napadne DayZ nebo Rust, které jsou úplně odlišné. Porovnání s nimi tedy nejsou šité na míru tomu, na čem pracujeme," sdělil v rozhovoru pro The Guardian Todd Howard, ředitel projektu.

V interview se také zmínil o tom, že s myšlenkou multiplayeru si ve studiu pohrávali už během vývoje Fallout 4, nikdy se ale nedostali ani k prototypu. V dalším projektu ale tuto myšlenku vyšperkovali a převedli do plnohodnotné hry.

Jestli se tomuto populárnímu studiu tento riskantní experiment vydaří, zjistíme už 14. listopadu tohoto roku, kdy hra vychází na PC, PS4 a Xbox One.

Oznamovací trailer k Fallout 76 (2:53) | zdroj: YouTube Bethesda

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fallout 76 a survival? „Jde o multiplayerovou hru!" tvrdí Todd Howard

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.