1. kolo Velké letní soutěže: Vyhraj jednu z pěti zajímavých her na Steam!

Chcete se zapojit do soutěže o pět skvělých her? Tak rozklikněte tento článek a dozvíte se víc!

Soutěž

Soutěž FOTO: Vlastní screenshoty

Včera jsme vás informovali o tom, že tento týden konečně začne avizovaná červencová soutěž, ve které budete moct vyhrát spoustu her na Steam! A dnes začínáme prvním kolem, v němž si můžete zahrát hned o pět cen!

Krom jednoho náhodného klíče, který nám do soutěže věnovali hráči Battlefrontu II, a třech náhodných klíčů od nás, můžete získat i propracovanou obchodní strategii Grand Ages: Medieval. V ní se ujmete role správce města v jednom z vybraných regionů a postupně se pokusíte ovládnout celý tehdejší svět nejen za pomoci války, ale hlavně obchodu!

Líbí? Abyste měli možnost získat tuto hru nebo jednu z dalších cen, stačí navštívit náš facebookový profil a okomentovat soutěžní příspěvek. Pokud nemáte facebook, tak můžete využít formulář přiložený níže, kam jednoduše odpovíte na otázku a zanecháte nám váš email, kde vás v případě výhry budeme kontaktovat.

První kolo končí zítra v 19:30. Poté všechny odpovědi sesbíráme a vybereme z nich pětici nejlepších, kterou následně odměníme zmíněnými hrami. Zítra ve 20:00 se pak můžete těšit na další kolo, v němž si budete moct zasoutěžit o další skvělé ceny!

Témata: Soutěž | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: 1. kolo Velké letní soutěže: Vyhraj jednu z pěti zajímavých her na Steam!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.