1. kolo Velké letní soutěže: Vyhraj jednu z pěti zajímavých her na Steam!

Chcete se zapojit do soutěže o pět skvělých her? Tak rozklikněte tento článek a dozvíte se víc!

Soutěž

Soutěž FOTO: Vlastní screenshoty

Včera jsme vás informovali o tom, že tento týden konečně začne avizovaná červencová soutěž, ve které budete moct vyhrát spoustu her na Steam! A dnes začínáme prvním kolem, v němž si můžete zahrát hned o pět cen!

Krom jednoho náhodného klíče, který nám do soutěže věnovali hráči Battlefrontu II, a třech náhodných klíčů od nás, můžete získat i propracovanou obchodní strategii Grand Ages: Medieval. V ní se ujmete role správce města v jednom z vybraných regionů a postupně se pokusíte ovládnout celý tehdejší svět nejen za pomoci války, ale hlavně obchodu!

Líbí? Abyste měli možnost získat tuto hru nebo jednu z dalších cen, stačí navštívit náš facebookový profil a okomentovat soutěžní příspěvek. Pokud nemáte facebook, tak můžete využít formulář přiložený níže, kam jednoduše odpovíte na otázku a zanecháte nám váš email, kde vás v případě výhry budeme kontaktovat.

První kolo končí zítra v 19:30. Poté všechny odpovědi sesbíráme a vybereme z nich pětici nejlepších, kterou následně odměníme zmíněnými hrami. Zítra ve 20:00 se pak můžete těšit na další kolo, v němž si budete moct zasoutěžit o další skvělé ceny!

Témata: Soutěž | GAMIFIQUE.cz
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: 1. kolo Velké letní soutěže: Vyhraj jednu z pěti zajímavých her na Steam!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Podmaňte si Ligu mistrů v příběhovém modu pro FIFA 19

21.08.2018 17:45 Příběh Alexe Huntera pokračuje v novém ročníku FIFY.

Farmaření jako žádné jiné! Jaké novinky přinese Farming Simulator 19?

21.08.2018 16:03 Nabídne nový ročník Farming Simulatoru konečně výraznější změny?

Související:

Nejčtenější články

  1. Zábavnější a obsáhlejší než Origins: Takový bude nový Assassin's Creed Odyssey

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Nový Dishonored jen tak nevyjde

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.