Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Soutěž

Soutěž FOTO: vpdaily.com

Na našich sociálních sítích jsme vám nedávno slíbili, že už brzy spustíme sérii soutěží, během které si budete moct zahrát o spoustu zajímavých titulů. A konečně jste se dočkali! Už zítra začneme prvním kolem, o kterém vás budeme informovat na našem facebookovém profilu a samozřejmě i webu.

A o co vlastně budeme soutěžit? Zejména o náhodné klíče, ale i o plno dalších zajímavých her. Každý den navíc budeme hrát hned o několik cen, takže budete mít mnohem větší šanci na výhru!

Celkově příští týden rozdáme více než 30 klíčů ke hrám na Steam. Těšit se můžou fanoušci všech žánrů od strategií, přes RPG, až po milovníky frenetických stříleček. Tak v následujících dnech sledujte náš web a sociální sítě, ať vám nic neuteče!

Témata: Soutěž | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Dell spouští soutěž pro celou rodinu ve hře Minecraft

09.06.2020 15:27 Minecraft je legendární hra, kterou znají školáci i jejich rodiče. Díky 200 milionům prodaných…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.