Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Soutěž

Soutěž FOTO: vpdaily.com

Na našich sociálních sítích jsme vám nedávno slíbili, že už brzy spustíme sérii soutěží, během které si budete moct zahrát o spoustu zajímavých titulů. A konečně jste se dočkali! Už zítra začneme prvním kolem, o kterém vás budeme informovat na našem facebookovém profilu a samozřejmě i webu.

A o co vlastně budeme soutěžit? Zejména o náhodné klíče, ale i o plno dalších zajímavých her. Každý den navíc budeme hrát hned o několik cen, takže budete mít mnohem větší šanci na výhru!

Celkově příští týden rozdáme více než 30 klíčů ke hrám na Steam. Těšit se můžou fanoušci všech žánrů od strategií, přes RPG, až po milovníky frenetických stříleček. Tak v následujících dnech sledujte náš web a sociální sítě, ať vám nic neuteče!

Témata: Soutěž | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Ubisoft mohutně posiluje: Kreativní ředitel Dragon Age se přidává k…

06.12.2018 16:13 Ubisoft hlásí zvučnou posilu do svých řad.

Tvůrce hry Fortnite chystá konkurenci pro Steam. Ta nabídne hry zdarma a…

04.12.2018 22:16 Epic Games chtějí po ovládnutí battle royale žánru zabrousit i na pole herních obchodů. A jako…

Související:

Nejčtenější články

  1. Ubisoft mohutně posiluje: Kreativní ředitel Dragon Age se přidává k vývojářům Assassin's Creed

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.