Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4 od fanoušků

Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Resident Evil 4 Ultimate HD Edition

Resident Evil 4 Ultimate HD Edition FOTO: Capcom

Před čtyřmi roky sice Capcom vydal HD Remaster populárního Resident Evil 4, fanoušky ale neoslovil natolik, jak by se dalo čekat. Problém tkvěl zejména v grafice, která nebyla tak detailní a některé textury z původní verze se tvůrci ani neobtěžovali vylepšit. Zodpovědnost do vlastních rukou tak vzal tým fanoušků a přetvořil jej podle svých představ.

Fanouškovská HD edice Resident Evil 4 je už nyní ke stažení. A že za jeho tvorbou stojí pořádný kus práce dokazuje nejen doba vývoje, ale také výpis změn, jenž naleznete na oficiálních stránkách. Ten je opravdu dlouhý a vyčnívá mezi nimi hlavně zpráva o tom, že rozlišení textur bylo zvýšeno až šestnáctkrát. A jak můžete zjistit v přiloženém videu, na výsledném zážitku to je opravdu znát!

Pokud si chcete tuto fanouškovskou předělávku zahrát, klikněte na tento odkaz, jenž vás přesměruje na oficiální stránky projektu.

Trailer k fanouškovskému remasteru Resident Evil 4 (2:23) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4 od fanoušků

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.