Jak vypadá spojení Falloutu a Silent Hill? Úžasně!

Nemáte dnes do čeho píchnout a chcete si zahrát něco pořádného? Pak sáhněte po této modifikaci!

Fallout 4

Fallout 4 FOTO: Nexusmods.com

Milujete hororové hry a vlastníte Fallout 4? Pokud ano, tak pro vás máme zajímavý tip, který vás alespoň na krátkou dobu královsky zabaví. Jedná se o modifikaci s názvem Claustrophobia, která je inspirovaná druhým Silent Hillem a prvním dílem Resident Evil.

Jeho tvůrce samotný jej popisuje jako něco, co by si měli zahrát všichni fanoušci zrušeného Silent Hillu. A nejen ti! Pakliže toužíte po krátkém a svižném zážitku, tak tento mod vyzkoušejte, protože zabere jen necelých 30 minut plných atmosférických momentů.

„Odhalte dávno zapomenutý příběh a prozkoumejte úzké chodby plné skřípání pískání. Figuríny na vás budou volat za každým rohem, stěny přibližovat," popisuje svůj výtvor Supernath97 na Nexus Mods, kde si jej můžete rovnou i stáhnout.

Témata: Fallout 4 | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Jak vypadá spojení Falloutu a Silent Hill? Úžasně!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.