BioWare přišlo o další výraznou osobnost

Po 22 letech opouští studio úspěšný designér legendárního Baldur's Gate či Star Wars: The Old Republic.

Anthem

Anthem FOTO: Reddit

Je to až k nevíře, jakou dobu dokázal být James Ohlen věrný jednomu studiu. Designér legendárního Baldur's Gate vydržel v BioWare více než 22 let, během nichž se podepsal na titulech jako Star Wars: The Old Republic, Mass Effect: Andromeda či Dragon Age: Origins. Podle něj už ale dozrál čas, aby zvednul kotvy a dal si pauzu.

„Po 22 letech odcházím z BioWare. Užil jsem si ty chvíle s Anthemem, Star Wars, Dragon Age a Dungeons and Dragons, teď si ale od tohoto průmyslu chci dát pauzu a pracovat na něčem menším a více osobním," sdělil Ohlen svým fanouškům na Twitteru.

Uvidíme, kam povedou další kroky tohoto "fanatika do Dungeons and Dragons." Třeba o něm v budoucnu ještě uslyšíme.

Témata: BioWare | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: BioWare přišlo o další výraznou osobnost

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.