K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Valve zablokovalo otevírání beden v CS:GO v některých zemích

Hráči v některých zemích už mohou zapomenout na otevírání beden.

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive FOTO: Steam

V nejnovějším updatu pro Counter-Strike: Global Offensive Valve konečně sáhlo k opatření, o kterém se mluvilo už delší dobu. Hráči z Belgie a Nizozemska si tedy od této chvíle nebudou moct kupovat bedny a za pomoci klíčů je otevírat.

Už před několika týdny byli uživatelé právě z těchto zemí výrazně omezeni, když jim bylo odebráno právo obchodovat na tržišti. Valve ale nakonec tuto změnu odvolali a právě s tímto novým opravným balíkem opět mohou své předměty volně vyměňovat a obchodovat s nimi.

Jablkem sváru, kvůli kterému se vůbec vývojáři uvolili k tomuto kroku, bylo zavedení nových zákonů v Belgii a Nizozemsku týkající se právě loot boxů. Podle zdejší vlády se totiž jedná o formu gamblingu, která by v žádném případě neměla být podporována.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Valve zablokovalo otevírání beden v CS:GO v některých zemích

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.