Epic Games přes léto rozdají miliony dolarů na výhrách ve Fortnite

Letní série turnajů bude zlatým dolem pro všechny profesionální hráče.

Fortnite

Fortnite FOTO: Epic Games

Epic Games už dříve oznámili, že na letní měsíce plánují něco velkého a nyní je to konečně tady. Velká letní série turnajů, která poběží následujících několik týdnů.

První víkendový turnaj začíná už 14. července a půjde o souboj dvojic. Celkový prize pool bude činit 250 tisíc dolarů, což je v přepočtu více než 5,5 milionů korun. Tato událost ale ukousne jen malou část z celkového rozpočtu, protože během osmi týdnů chce Epic Games v turnajích rozdat osm milionů dolarů.

Že vám to přijde jako obrovská částka? Tak teď se podržte. Jedná se totiž jen o malý podíl, který chce toto studio rozdat v průběhu sezóny 2018-2019. Celkem totiž mají v plánu do turnajů investovat 100 milionů dolarů.

Pokud byste si o část z tohoto prize poolu chtěli zahrát, tak se podívejte do svých emailových stránek, kam nedávno Epic Games rozesílali pozvánky vybraným hráčům na letní sérii klání. Pakliže vám v emailu žádná zpráva nepřistála, tak nemusíte zoufat. Studio totiž tvrdí, že do dalších klání se bude moci zapojit každý. Takže nezapomeňte bedlivě sledovat další informace, aby vám nic neuteklo.

Témata: Fortnite | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Epic Games přes léto rozdají miliony dolarů na výhrách ve Fortnite

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.