Epic Games přes léto rozdají miliony dolarů na výhrách ve Fortnite

Letní série turnajů bude zlatým dolem pro všechny profesionální hráče.

Fortnite

Fortnite FOTO: Epic Games

Epic Games už dříve oznámili, že na letní měsíce plánují něco velkého a nyní je to konečně tady. Velká letní série turnajů, která poběží následujících několik týdnů.

První víkendový turnaj začíná už 14. července a půjde o souboj dvojic. Celkový prize pool bude činit 250 tisíc dolarů, což je v přepočtu více než 5,5 milionů korun. Tato událost ale ukousne jen malou část z celkového rozpočtu, protože během osmi týdnů chce Epic Games v turnajích rozdat osm milionů dolarů.

Že vám to přijde jako obrovská částka? Tak teď se podržte. Jedná se totiž jen o malý podíl, který chce toto studio rozdat v průběhu sezóny 2018-2019. Celkem totiž mají v plánu do turnajů investovat 100 milionů dolarů.

Pokud byste si o část z tohoto prize poolu chtěli zahrát, tak se podívejte do svých emailových stránek, kam nedávno Epic Games rozesílali pozvánky vybraným hráčům na letní sérii klání. Pakliže vám v emailu žádná zpráva nepřistála, tak nemusíte zoufat. Studio totiž tvrdí, že do dalších klání se bude moci zapojit každý. Takže nezapomeňte bedlivě sledovat další informace, aby vám nic neuteklo.

Témata: Fortnite | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Epic Games přes léto rozdají miliony dolarů na výhrách ve Fortnite

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

17.01.2019 20:17 Bude tato "variace na Fallout" úspěšnější než loňský pokus od Bethesdy?

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. EA zrušilo rozsáhlou Star Wars hru s otevřeným světem

  3. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.