Battlefield Hardline je dostupný na EA Access

V programu EA Access si mohou předplatitelé pořídit předběžný přístup do chystané FPS hry Battlefield Hardline na Xbox One.

Battlefield Hardline

Battlefield Hardline FOTO: Electronic Arts

Battlefield Hardline je v EA Access programu o několik dní dříve. Vydání je totiž naplánováno až na 17. března pro verze na PC, PS3, PS4, X360 a Xbox One.

Předplatitelé EA Access navíc obdrží při objednávce dgitální distribuce slevu ve výši 10 procent.

Trial verze vám na harddisku zabere přes 45 GB hráči mají možnost vyzkoušet si první misi z kampaně pro jednoho hráče. K dispozici je také kompletní multiplayer.

Po posledním betatestu, několik dní před spuštěním, se tvůrci rozhodli více zaměřit na svět policistů a zločinců jako takový a snížit tak množství raket a granátů. Odebrali tak jednotlivým třídám některé vybavení. 

Úpravou díky tomuto kroku prošly také mapy. O některá místa na mapě se sváděly urputné boje a byly to právě pozice zbraní, které mohly velmi snadno změnit průběh bojů.

Materiální podpora je proto nyní umístěna v zelených vojenských bednách, na kterých je zbraň umístěna, a na mapě nasazení do boje, minimapě i klasické mapě najdete příslušné malé ikonky, reprezentující typ zbraně, kterou na místě najdete.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Battlefield Hardline je dostupný na EA Access

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.