Další Zaklínač na obzoru? Šéf CD Projektu to naznačil

V době, kdy je veškerá pozornost upřená na Cyberpunk 2077, se studio začíná vracet k plánům na čtvrtého Zaklínače.

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: CD Projekt RED

Tři roky po vydání třetího Zaklínače už fanoušci doslova prahnou po dalších informacích z tohoto světa. V tuto chvíli si musí vystačit jen s tweety od Lauren S. Hissrichové, která pracuje na scénáři pro adaptaci od Netflixu, a s příslibem další knihy od Andrzeje Sapkowského. Jak to ale vypadá se čtvrtým pokračováním herní série?

Adam Kićinski, kreativní ředitel CD Projektu RED, popustil uzdu fantazii a pro polský internetový magazín Bankier.pl se rozpovídal o pokračování: „První tři díly měly definovat celou trilogii, takže další hru jednoduše nemůžeme pojmenovat Zaklínač 4. To ale neznamená, že svět, na němž jsme tvrdě pracovali několik let, jen tak opustíme. Zaklínač je jednou ze dvou značek, na níž chceme postavit budoucnost naší společnosti. Dnes vám ale ještě nemůžu odhalit víc."

Je jasné, že teď není Zaklínač pro CD Projekt RED prioritou číslo jedna. Jejich zraky se totiž upírají na megalomanský projekt s názvem Cyberpunk 2077, na kterém pracuje téměř 350 vývojářů, což je nejvíce v historii tohoto studia.

„Očekávání jsou obrovská, což bylo jasně vidět hned po naší prezentaci na E3... S kvalitou jsme spokojeni, ale já dál sním o komerčním úspěchu nejen Cyberpunku, ale také našich dalších titulů. Prodali jsme 33 milionů kopií Zaklínače, ale máme chuť na mnohem větší čísla."

Zdroj: VG247.com

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další Zaklínač na obzoru? Šéf CD Projektu to naznačil

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.