„Nechcete další edice Skyrimu? Nekupujte si je," vzkázal Todd Howard

Kolik edicí ještě Skyrimu ještě bude?

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim FOTO: Bethesda Softworks

Skyrim si dnes zahrajete skoro na všem. Rozjedete jej na staré generaci konzolí, na PC, Switchi a dokonce i na stávající generaci konzolí. A Bethesda stále nehodlá se svým úsilím polevovat, i přes sílící nevoli hráčů.

Důvodem je hlavně aktivní komunita, která na tento nesmrtelný titul nedá dopustit. Podle webu Steam Charts si Skyrim každý měsíc zapne více než 12 tisíc lidí, což je na tak starou hru více než úctyhodný výkon. A stejně to vidí i hlava studia, která v tuto chvíli pracuje na Fallout 76.

„Dokonce i dnes, sedm let od vydání, Skyrim měsíčně hrají miliony hráčů," řekl v rozhovoru na akci Gamelab v Barceloně Todd Howard. A nezapomněl utrousit slovo ani na adresu nových edicí pátého The Elder Scrolls: „Proto neustále vydáváme nové verze. Pokud chcete, abychom přestali, nekupujte si je."

zdroj: YouTube

A čísla mu dávají za pravdu. Samotný Skyrim si během jeho dlouhé historie pořídilo už více než 30 milionů lidí a Speciální edici, která vyšla téměř před dvěma roky, zakoupilo už během prvního týdne téměř milion hráčů.

Zdroj: VG247.com

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: „Nechcete další edice Skyrimu? Nekupujte si je," vzkázal Todd Howard

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.