"České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

Bylo to těsné, ale tým s názvem GoldKnights to nakonec dokázal!

LostHero

LostHero FOTO: www.losthero.com

Na začátku byla dobrá myšlenka a sen vytvořit něco tak těžkého jako Dark Souls, ale zároveň s vlastním kořením. Jenže na takový projekt jsou potřeba peníze, které se tvůrcům nakonec podařilo vybrat na českém crowdfundingovém portálu Startovač.

100 tisíc sice není moc a náklady na vývoj pokryje jen z nepatrné části, ale i tak se jedná o vítanou vzpruhu, kterou pražské studio určitě potřebovalo. Získali tak nejen peníze, ale také výnosnou propagaci.

Ještě včera to ale vypadalo hrozivě. Výsledek na Startovači ukazoval něco málo přes 80 tisíc, tedy o 20 tisíc korun méně, než tvůrci požadovali. Vše ale nakonec změnil oficiální facebookový profil Startovače, jenž společně s podporou médií pomohl tvůrcům vybrat dostatečný obnos.

Pokud ještě tvůrcům chcete přispět, máte ještě dostatek času. Kampaň totiž běží až do zítřejší 15. hodiny.

zdroj: YouTube

Témata: LostHero | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.