Jste hardcore hráč? Otestujte si svoje schopnosti v této hře!

Tvůrci se kasají, že jde o nejtěžší indie plošinovku všech dob.

999

999 FOTO: Steam

Některá studia složí velký tým lidí a snaží se vytvořit něco na způsob Dark Souls. Ti další si pak vystačí sami (nebo jen v malém počtu) a pokouší se vyvinou něco podobného jako populární Super Meat Boy. A právě touto cestou se vydali Tydecon Games, kteří na konci června vypustili do světa pekelně těžkou 2D plošinovku s přízračným názvem 999.

Proč přízračným? Devítky tady totiž uvidíte na každém kroku. Hra má 999 úrovní, v nichž je vaším hlavním úkolem sesbírat 999 hvězd v devíti modech, které vám opravdu pocuchají nervy. Ztráta jednoho jediného života totiž bude znamenat obrovský problém, neboť na překonání celé hry jich máte k dispozici jen 999. Metoda pokus omyl vás tedy může v konečném součtu přijít dost draho.

Další překážkou pak bude samotná obtížnost, která doslova sálá už ze samotného designu levelů. Všude je to samá pila, bodáky a další nástrahy, které vás během neustálého opakování dokážou přivést doslova k šílenství. Obrovskou výhodou pro některé hráče pak může být i otevřenost vůči streamování. Tady stačí zmáčknou jen pár tlačítek a už můžete vysílat.

Pokud se vám tento titul líbí, nezapomeňte zamířit na Steam a podpořit vývojáře. Hra stojí jen něco málo přes dvě stovky, což je za tolik hodin frustrace a zmaru příjemná cena.

zdroj: YouTube

Témata: 999 | GAMIFIQUE.cz
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Jste hardcore hráč? Otestujte si svoje schopnosti v této hře!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

19.09.2018 20:14 Právě vyšlo nové DLC pro povedenou strategii Frostpunk.

Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

18.09.2018 18:18 Víme, kdy vyjde Thronebreaker: The Witcher Tales. A bude to dříve, než se čekalo!

Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

16.09.2018 16:51 Tvůrci v novém videu podrobněji představují jednotlivé části světa, na které se v novém Just Cause…

Související:

Nejčtenější články

  1. Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

  2. Další DLC pro The Elder Scrolls Online v novém videu

  3. Politický simulátor Democracy se vrací. Pracuje se na čtvrtém dílu

  4. Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.