Jste hardcore hráč? Otestujte si svoje schopnosti v této hře!

Tvůrci se kasají, že jde o nejtěžší indie plošinovku všech dob.

999

999 FOTO: Steam

Některá studia složí velký tým lidí a snaží se vytvořit něco na způsob Dark Souls. Ti další si pak vystačí sami (nebo jen v malém počtu) a pokouší se vyvinou něco podobného jako populární Super Meat Boy. A právě touto cestou se vydali Tydecon Games, kteří na konci června vypustili do světa pekelně těžkou 2D plošinovku s přízračným názvem 999.

Proč přízračným? Devítky tady totiž uvidíte na každém kroku. Hra má 999 úrovní, v nichž je vaším hlavním úkolem sesbírat 999 hvězd v devíti modech, které vám opravdu pocuchají nervy. Ztráta jednoho jediného života totiž bude znamenat obrovský problém, neboť na překonání celé hry jich máte k dispozici jen 999. Metoda pokus omyl vás tedy může v konečném součtu přijít dost draho.

Další překážkou pak bude samotná obtížnost, která doslova sálá už ze samotného designu levelů. Všude je to samá pila, bodáky a další nástrahy, které vás během neustálého opakování dokážou přivést doslova k šílenství. Obrovskou výhodou pro některé hráče pak může být i otevřenost vůči streamování. Tady stačí zmáčknou jen pár tlačítek a už můžete vysílat.

Pokud se vám tento titul líbí, nezapomeňte zamířit na Steam a podpořit vývojáře. Hra stojí jen něco málo přes dvě stovky, což je za tolik hodin frustrace a zmaru příjemná cena.

zdroj: YouTube

Témata: 999 | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Jste hardcore hráč? Otestujte si svoje schopnosti v této hře!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.