Natočí Netflix seriál na motivy God of War?

Poslední dny sociálními sítěmi hýbaly spekulace o možné seriálové adaptaci populární mlátičky. Jak to tedy vypadá?

God of War

God of War FOTO: Sony

Série God of War v herním světě vždycky měla zvučné jméno. A její věhlas ještě více vzrostl po vydání posledního dílu, který sbíral devítková i desítková hodnocení a hlavně pozitivní ohlasy od hráčů, které se nakonec podepsaly i na samotných prodejích. Během prvních třech dní čísla vyšplhala na neuvěřitelných 3,1 milionů a na konci měsíce už to bylo více než 5 milionů. A to je na konzolovou exkluzivitu opravdu hodně.

Tyto výsledky dosahují, že konzolový trh je pro tuto sérii už docela malý. Jak tedy rozšířit její věhlas i mezi fanoušky ostatních platforem? Port pro PC a další konzole se v žádném případě chystat nebude, tak proč nezkusit seriál? O něčem takovém určitě snila spousta dalších fanoušků. Není tedy vůbec divu, že obrázek s údajným hercem Kratose vyvolal na sociálních sítích velké pozdvižení. Podle očekávání se ale ukázalo, že jde o podvrh.

„Pravda, nic není v plánu. Hmmm... Říkám si, že bychom s tím něco měli udělat," napsal na svůj profil na Twitteru Cory Barlog, kreativní ředitel Santa Monica Studios a na závěr ještě označil i samotný Netflix, který byl s údajnou adaptací spojován.

Z jeho slov tedy jednoznačně vyplývá, že v této chvíli se nic nechystá, ale seriálové adaptaci se rozhodně nebrání. A jak jste na tom vy? Líbil by se vám seriál na motivy God of War, nebo byste jej raději uchovali jen na herních konzolích?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Natočí Netflix seriál na motivy God of War?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.