Conan Exiles je po vydání nového patche nehratelný

Patche většinou chyby opravují, tady tomu bylo naopak.

Conan Exiles

Conan Exiles FOTO: www.vg247.com

Survival hry sice poslední dobou nezažívají takový boom jako kdysi, ale i tak se kousku s názvem Conan Exiles podařilo prosadit. Důvodem je zejména originální zasazení, které spoléhá na svou knižní (posléze filmovou) předlohu a spoustu zajímavých prvků. Proto není divu, že se tvůrci o svůj nejnovější titul pečlivě starají a s železnou pravidelností přinášejí nový obsah do už tak nabitého titulu. Jenže v posledním případě se jim to moc nepovedlo.

Patch s číslovkou 102943/18618 toho měl opravit opravdu hodně. Sami se můžete podívat na ten dlouhý výčet, na kterém pracovalo studio společně s komunitou. Bohužel se ale naplnil ten nejčernější scénář a hra je tak po posledním updatu ještě více rozbitá.

„Tato hra je absolutně nehratelná," stěžoval si jeden z hráčů v komentářích. „Je to nefér, že tento patch vyšel zrovna před víkendem. Před tím jsem mohl v pohodě hrát, ale nyní jsou všechny mechaniky nepoužitelné. Díky!"

Jsme zvědaví, jak rychle na tento problém dokáže Funcom reagovat. Doufáme, že to bude co nejrychleji, protože počet negativních komentářů pod příspěvkem nebezpečně přibývá.

zdroj: YouTube

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Conan Exiles je po vydání nového patche nehratelný

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

19.09.2018 20:14 Právě vyšlo nové DLC pro povedenou strategii Frostpunk.

Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

18.09.2018 18:18 Víme, kdy vyjde Thronebreaker: The Witcher Tales. A bude to dříve, než se čekalo!

Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

16.09.2018 16:51 Tvůrci v novém videu podrobněji představují jednotlivé části světa, na které se v novém Just Cause…

Související:

Nejčtenější články

  1. Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

  2. Další DLC pro The Elder Scrolls Online v novém videu

  3. Politický simulátor Democracy se vrací. Pracuje se na čtvrtém dílu

  4. Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.