Zahrajte si Destiny 2 na PC úplně zdarma

Pokud jste ještě nehráli, tak nyní máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si všechny herní mody úplně zdarma!

Destiny 2

Destiny 2 FOTO: Activision

Konzoloví hráči už tuto možnost dostali, nyní tedy přišla řada na počítačové hráče. Ti si tak až do 8. července budou moci vyzkoušet poslední Destiny úplně zdarma a bez jakýchkoliv omezení.

Stačí zamířit na Battle.net, stáhnout si klienta a poté samotnou hru. Ta zabere hned 63 GB volného místa na disku, takže si raději dobře rozmyslete, jestli pro vás bude mít její stažení smysl. Pakliže se ale nakonec rozhodnete a nainstalujete si Destiny 2, můžete neomezeně zkoušet všechny herní mody včetně kampaně a multiplayeru.

Pokud se vám během testovacího období tato hra zalíbí, můžete si ji pořídit s menší slevou. Veškerý postup dosažený během testovacího víkendu se vám pak přenese i do plné hry.

Témata: Destiny 2 | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zahrajte si Destiny 2 na PC úplně zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.